NASZA WIZJA

GRUPA IDP jest  kompleksowym dostawcą rozwiązań IT. Dostarczamy naszym klientom zaawansowany sprzęt IT, oprogramowanie oraz usługi. Mamy bardzo szeroki asortyment, w naszej ofercie znajduje się większość producenów sprzętu informatycznego. Pomagamy wybrać pełne rozwiązania infrastruktury komputerowej i instalujemy je u naszych klientów. Nasz sprzęt dostarczamy w najlepszych cenach.

Zajmij się tym na czym się najlepiej znasz, zajmij się swoim biznesem! Naszą misją jest dobranie dla Państwa najlepszego rozwiązania infrastruktury IT. Nie ograniczamy się tylko do polskiego rynku. Współpracujemy z producentami i dostawcami ze wszystkich krajów Unii Europejskiej i całego świata. Dzięki temu dostęp mamy niczym nie ograniczoną dostępność na każdy sprzęt IT. Znajdziemy dla Państwa wszystko, szybko i w najlepszej cenie.

HISTORIA

Grupa IDP sp. z o.o. jest firmą w całości Polską. Grupa powstała z połączenia polskich firm i najlepszych specjalistów od lat zajmujących się dystrybucją i dostarczaniem sprzętu IT. Mamy blisko 20 lat doświadczenia dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Znamy doskonale polski i światowy rynek sprzętu komputerowego. Łączy krajowych i zagranicznych, niezależnych dostawców sprzętu i oprogramowania. Dzięki połączeniu wspólnych sił i dostawców z całego świata, jesteśmy jednym z większych niezależnych dystrybutorów w Polsce.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Specjalizujemy się w sprzedaży i integracji zaawansowanych rozwiązań IT. Oferujemy naszym klientom najwyższej klasy sprzęt komputerowy oraz oprogramowania większości producentów. Nasi przedstawiciele to wysokiej klasy specjaliści. W każdej chwili możesz liczyć na naszą błyskawiczną i fachową pomoc. Doradzimy nawet przy najbardziej złożonych projektach. Na naszym doświadczeniu można polegać!